Среда, 15.05.2024, 19:19Главная | Регистрация | Вход

Аудитория сайта

Форма входа

Категории раздела

Каталоги,рейтинги

Херсонский ТОП

Поиск

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Каталог статей
Главная » Статьи » Все о "Риверме"

Засуха

В Україні багато аграріїв трохи роз­губилися, пояснюючи зниження врожаїв несприятливими кліматичними умовами. Та це далеко не так. На відміну від бага­тьох інших країн, зміна клімату на користь Україні. Відкрились можливості для куль­тивування нових видів рослин, про виро­щування яких ми раніше не могли і мріяти. Я не здивуюсь, якщо через пару десятків років побачу не в Криму і не на Херсонщи­ні, а під Києвом бананові плантації. А чому б і ні? Якщо вже нині деякі аматори на своїх дачних ділянках у відкритому грунті виро­щують бананові кущі заввишки 1,5 метра.

Дехто з фермерів Херсонщини скаржи­лись на те, що їхні кавуни, дині, помідори та інші овочеві культури попеклися від спе­ки, яка сягала 30—35°С. У низьких врожаях зернових і садових культур теж звинувачу­ють спеку. Чи не дивно: в Туркменії ніщо не печеться і при 48°С, а для нас 30—35°С уже лихо.

Звичайно, можна було б пробачити такі висловлювання тим, хто не передплачує «Агросвіт України», але фермеру, селянину чи дачнику, який читає журнал «Агросвіт України», має бути соромно за свою безпо­радність.

Із номера в номер в журналі надається інформація про новітні агротехнології, які дають змогу отримувати стабільні врожаї в нових кліматичних умовах.

Настав час забути традиційні техноло­гії з використанням оранки, застосування пестицидів, інсектицидів та інших отруто­хімікатів. У нових кліматичних умовах, при подальшому потеплінні на Планеті, тільки органічне землеробство може забезпечити стабільні врожаї, які можуть бути значно кращими, ніж при застосуванні традицій­них агротехнологій.

За допомогою двох препаратів можна не тільки побороти спеку, а і отримати високі врожаї органічної продукції. Це Закарпатський природний цеоліт і орга­нічне добриво «Ріверм», які на конкурсі «Краща продукція 2010 року» визнані кращими препаратами для органічного землеробства.

Використання цеоліту в овочівництві, квітникарстві та садівництві забезпечує високу схожість насіння, прискорює зрос­тання, розвиває потужну кореневу систему. Впродовж багатьох років цеоліт підвищує врожайність плодово-ягідних культур, ско­рочує терміни достигання. Він має багатий склад мікроелементів, працює в грунті до 10 років. Цеоліт є резервуаром води і під­тримує необхідну вологість грунту, при по­ливі він вбиратиме вологу в себе, а потім поступово в необхідних кількостях віддає рослинам (один кілограм цеоліту здатний ввібрати близько семисот грамів води). Цеоліт перешкоджає накопиченню в рос­линах токсичних речовин (нітратів, раді­онуклідів), важких металів, що дуже важ­ливо для виробництва екологічно чистих продуктів. Під дією мінералу зменшується вимивання азоту з грунту, підвищується водна місткість дерново-підзолистих, су­піщаних і низькородючих грунтів. Завдяки внутрішній пористій будові цеолітів підви­щуються аераційні властивості чорнозему і важких глинистих грунтів, земля стає пух­кішою і повітропроникною. Цеоліт можна використовувати разом з іншими органіч­ними добривами. Він добре розкислює кислі грунти.

«Ріверм» — рідке, органічне, універ­сальне добриво, яке може використову­ватися для всіх видів культур (польових, плодових, овочевих та ін.) «Ріверм» сприяє стійкості сільськогосподарських культур до низьких температур та посухи, забез­печує відновлення родючості грунту, під­тримує біологічний ритм життєдіяльності клітини. «Ріверм» є засобом виведення з рослин токсичних речовин, підвищення їх імунітету, що в свою чергу забезпечує якість продукції.

«Ріверм» має хороші фунгіцидні влас­тивості, захищаючи рослини від сірої прикореневої гнилі, борошнистої роси та інших грибкових захворювань. Він добре поєднується з іншими засобами захисту рослин.

Майже кожен рік аграрії зіштовхуються з проблемою дотримання термінів сівби як озимих, так і ярових культур. Особливо це стосується південних регіонів. Як тільки настає час сівби, обов’язково починається посуха. Виникає дилема — сіяти в суху зем­лю, чи чекати дощу. В такому разі найдо­цільніше обробити насіння перед висіван­ням робочим розчином «Ріверму».

Обидва препарати настільки універ­сальні, що їх можна застосовувати як в рослинництві, так і в тваринництві, пта­хівництві та рибництві. Навіть для бджіл від них велика користь. А найголовніше те, що ці препарати дають можливість вирощувати органічну продукцію, а це Ваше здоров’я.

Редакція не прагне зробити все мож­ливе, щоб нас знову стало 52 млн. Ми вважаємо, що краще нехай в Україні за­лишається 46 млн, але щоб довголіття було на рівні з високорозвиненими кра­їнами світу, а сьогодні воно поступається на 13—18 років.

Звичайно, на рин­ку України існує безліч й інших органічних до­брив. На конкурс «Кра­ща продукція 2010 року» було подано 15 заявок, але 13 з них «зійшли з дистанції», дізнавшись, що їхні препарати пере­вірятимуться конкурс­ною комісією за двома показниками: чи справді це стимулятор росту і чи накопичуються в рос­лині шкідливі речовини, які негативно впливають на наше здоров’я.

Це говорить про те, що на ринку Укра­їни реалізується майже 85% фальсифіко­ваних органічних добрив, які прикрива­ються інститутськими дослідженнями та сертифікатами якості. Отож, довірившись рекламі в газетах, журналах, по радіо і те­лебаченню, Ви можете легко потрапити в халепу.

Редакція журналу «Агросвіт України» завжди була на боці споживача, і тому ми перші і поки що єдині в Україні, хто відмовився від заробляння грошей на ре­кламі.

А щоб відсіяти фальсифіковану інфор­мацію, ми проводимо конкурс «Краща продукція року», в якому Ваш голос є ви­рішальним.

Як краще застосовувати Закарпатський природний цеоліт і «Ріверм», щоб спека не завдавала шкоди, ми надамо рекомендації протягом року по кожній окремій куль­турі, а також їх застосування у тваринни­цтві, птахівництві та рибництві.

Повірте нам, і все у Вас буде гаразд.

З повагою

Людмила Тарасюк,

видавець журналу «Агросвіт України»

 

Категория: Все о "Риверме" | Добавил: Admin (27.05.2014)
Просмотров: 1142 | Теги: спека, засуха | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Копирование материалов сайта разрешается только с указанием ссылки  www.riverm.com.ua как на источник материала
Все права защищены!!! Copyright MyCorp © 2024 |