Четверг, 16.05.2024, 05:40Главная | Регистрация | Вход

Аудитория сайта

Форма входа

Категории раздела

Каталоги,рейтинги

Херсонский ТОП

Поиск

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Каталог статей
Главная » Статьи » Все о "Риверме"

Догляд за розсадою

Догляд за розсадою

 

 

 

Температурний режим: після появи сходів протягом 7 днів температуру під­тримують удень 16-18°С, вночі 13-15°С. Потім її можна підвищити до 18-20°С удень і 15-16°С вночі. Такий режим під­тримують доти, поки сіянці ростуть у ящику до 2-3 справжніх листочків, це приблизно протягом 30-35 днів після сходів. 3а цей період розсаду поливають 2-3 рази. Такий режим поливу в період низької освітленості (березень) не дає ви­тягатися сіянцям. Перший раз поливають трохи, з появою всіх сіянців, потім через

  1. 2 тижні.

За появи 2-3 справжніх листочків рослини обприскують 1,5-2% розчином «Ріверм». Температура розчину - 18- 22°С.

Ще кілька порад стосовно догляду за сіянцями в ящиках. Коробки або ящики необхідно майже щодня повертати ін­шим боком до шибки, щоб сіянці не ви­тягалися в один бік.

Головне - не захоплюйтеся частими поливами, поливаючи, намагайтеся, щоб вода не потрапляла зверху на листочки, краще поливати під корінці. Вода має бути вистояною.

Розсаду, вирощену без пікіруван­ня, пересаджують в парник в середині квітня.

Ґрунтову суміш для парника готують завчасно. Як ґрунтову суміш використо­вують одну частину торфу, одну части­ну перегною, дві-три частини дернової землі. На одне відро ґрунтової суміші додають склянку деревної золи і 30-40 г перемеленої на м’ясорубці яєчної шкар- лупи та 0,5—0,6 кг цеоліту. Насичений гноєм цеоліт, при внесенні його в ґрунт, стане комплексним добривом тривалої дії, який дасть змогу не тільки зменши­ти кількість поливів, а і забезпечить ваші рослини всіма необхідними мікро- і ма­кроелементами. Цеоліт надійно захищає кореневу систему від перезволоження. Він розкислює грунт, тобто сприяє його нейтралізації. Стандартні фракції цеолі­ту: 0-3 мм, 1-3 мм, 3-5 мм. Для ґрунто­вої суміші парника найбільше годиться фракція 1-3 мм.

Можливі й інші варіанти ґрунтової суміші.

Хвороби помідорів небезпечні для моло­дих рослин. Під час пересаджування сіян­ців у парник проводять відбраковування хворих і слабких рослин. Після висаджу­вання рослин в парник їх поливають роз­чином: в 10 л води (22-24°С) розводять 0,5 г марганцевокислого калію. Надалі поливають за необхідності.

Раніше парники перекривали склом або прозорою поліетиленовою плівкою, при застосуванні яких потрібно при­діляти багато уваги вентиляції рослин та запобігання опікам. Поява на ринку України накривного нетканого матеріа­лу (агроволокна) АГРОТЕКС® повністю усуває проблему вентиляції і опіків.

Накривний матеріал для теплиць і пар­ників АГРОТЕКС® щільністю 42 і 60 г/м2 застосовують для створення невеликих теплиць за допомогою невисоких кар­касів (дуг) і парників для захисту від ви­мерзання рослин під час весняних замо­розків. Матеріал проникний для води й повітря; захищає рослини від легких ніч­них заморозків (від -3 до -7°С) і холодних туманів. Полотно створює сприятливий мікроклімат і збільшує період вегетації рослин. Матеріал екстра міцний; випус­кають з УФ -стабілізатором. Термін екс­плуатації - до трьох сезонів. Матеріали АГРОТЕКС® виготовляє ТОВ «Гекса — неткані матеріали» завширшки 1,6 і 3,2 метра, у рулонах, завдовжки 200 і 500 по­гонних метрів і відрізами в пакетах по 10 погонних метрів.

Коли найкраще висаджувати розсаду у грунт?

У центральній Україні до 22 травня майже щорічно трапляються похолодан­ня, іноді навіть з нічними заморозками. Розсада, висаджена у цей час у грунт, майже не росте, а коли температура знижується до -3°С — надто пошкоджу­ється. Тому висаджувати її краще в пер­шій— другій декадах травня.

Якщо посадити помідори в першій декаді травня, рослини встигають ще до заморозків прижитися, зміцніти. Вони добре витримують похолодання, а коли температура підвищується — швидко на­долужують вимушене гальмування росту.

Якщо ж розсаду висадити в кінці травня — на початку червня, то можна втратити урожай через нестачу вологи в грунті і в повітрі. А потім рясні дощі, що бувають у червні, сприятимуть розвитко­ві фітофторозу та інших небезпечних для рослин хвороб.

Для захисту від заморозків розсаду можна прикрити легким агроволокном АГРОТЕКС® щільністю 17 і 30 г/м2, по­ліетиленовою плівкою або висаджувати під пластикові пляшки 2 і 5 л. Найкращі результати дає агроволокно.

Захиститись від заморозків чудово до­помагає органічне добриво «Ріверм». Об­прискавши рослини напередодні замо­розків ви значною мірою захистите їх від вимерзання упродовж семи днів. Це ба­жано зробити і за наявності агроволокна. Застосування агроволокна в комплексі з «Рівермом» допоможе рослинам витри­мати навіть дуже низькі температури.

Тож для вирощування гарної розсади помідорів необхідно придбати якісне на­сіння ТОВ «Агрофірми—Еліесортнасіння», і рідке органічне добриво «Ріверм» в ТОВ "Агро-Біо-Тех" за телефоном 0506215977.

Далі буде.

Ярослав Біліневич

Категория: Все о "Риверме" | Добавил: Admin (27.05.2014)
Просмотров: 1295 | Комментарии: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Копирование материалов сайта разрешается только с указанием ссылки  www.riverm.com.ua как на источник материала
Все права защищены!!! Copyright MyCorp © 2024 |